myareport işs zekası ve performans yönetimi

MyaReport İş Zekası ve Performans Yönetimi


• Hızla değişen iş gereksinimlerinizin kararlarını daha HIZLI ve GÜVENLİ bir şekilde alın...

• MyaReport, iş zekası ve performans yönetimi için geçmişteki,günümüzdeki ve gelecekteki iş süreçlerinizi doğru bir şekilde yönlendirebilmeniz adına işletmenizi kolayca yönetmenizi sağlayan bir raporlama programıdır.

• İşletmeler büyüdükçe veri girişleri artar ve farklı katmanlara yayılan bilgiyi zamanla toparlamak güçleşir.Firmasını büyültmeyi amaçlayan ve başarıya götürmeye çalışan bir işletme için bu bilgilere doğru ulaşabilmesi büyük önem taşır.

• MyaReport programında rasyonel hesaplama yöntemleri ve database'den çekilen verilerle şekillenen grafikler ve tablolar üzerinden işletmenizin stratejik ve taktiksel analizlerini rahatça yapabilir,işletmenizin performansına ilişkin oluşturulan tutarlı raporlar ile doğru bilgiye doğru zamanda ulaşarak,işinizdeki verimliliği artırabilirsiniz.

• İş geliştirme,maliyet düşürme,iş süreçlerinin iyileştirilmesi,ürünlerin doğru konumlandırılması,kazanç veya zarar ettiğiniz durumlar gibi karar alma süreçlerinde tahmini kararlar alınması yerine gerçeklere dayalı kararlar alarak işletmenizde karşılaşacağınız risklere karşı önceden önlem alabilirsiniz.

• Teknik personele ihtiyaç duymadan gerekli filtreleri uygulayarak,tüm raporları Excel veya PDF formatlarına dönüştürebilir,dilerseniz bu raporu e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz


BAYİ/TEDARİKÇİ GİRİŞ

Help Desk İletişim