myastore back office yazılımı,yönetim yazılımı

MyaStore Back Office Yazılımı


• MyaStore, Kobi'lerin ( küçük ve orta ölçekli işletmelerin) iş süreçlerini doğru bir şekilde takip etmesine, tüm işlemleri otomatik hale getirmesine ve müşterilerine sunulan hizmet verimliliğini arttırmasına olanak tanıyan bir back office yazılımıdır.

• Küçük ve Orta ölçekteki işletmelerin, büyümeye aday kimlikleri ve markalarını güçlendirmek için daha dinamik, yenilikçi ve koşullara hızlı adapte olabilecek bakış açılarına ihtiyaçları vardır. Sektörel zorluklar ve global rekabet, sizleri tehdit ediyorsa, tedarikçilerinizden başlayıp, müşterilerinize kadar olan süreçlerde daha rekabetçi ve dinamik bir yazılım olan MyaStore ile gücünüze güç katın.

• MyaStore, işletmenizin performansını ve kârını en üst düzeye çıkarmanıza uygun fiyatlar karşılığında size yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.

• İşletmenizle birlikte büyüyen bu modüler yapı sayesinde; maliyeti ve riski azaltan sorunsuz bir iş sürecine sahip olurken, yaptığınız yatırımların geri dönüşümlerini daha çabuk elde edebilirsiniz.

• MyaStore CRM Uygulaması hakkında detaylı bilgi için tıklayınız !

Myasoft V3 Multi Channel Retail çözümünün tüm gelişmeleri Çok Kanallı Perakende ve Web’ten Cep’ten Tablet’ten mentalitesine göre geliştirilmektedir. Bu temel ilkeleri barındırmayan hiçbir uygulamanın yakın gelecekte yeri yoktur. Myasoft V3 Multi Channel Retail ile yakın geleceği yakalayın.
Myasoft V3'e Geçiş İçin Bize Ulaşın!

MyaStore Özellikleri

Satın Alma Yönetimi

Sürekli artan rekabet ve maliyet baskıları karşısında, Myasoft tarafından sunulan kapsamlı satın alma uygulamaları, kârlılığın artırılması, iş süreçlerinin hızlandırılması ve maliyetlerde tasarruf sağlanması için olağanüstü fırsatlar sunmaktadır. Tamamen bütünleşik bir mimariye sahip olan Myasoft Satın alma Modülü; doğru ürünün, doğru kaynaktan, doğru miktarda, uygun fiyatla edinilmesi ve lokasyonlara doğru zamanda teslim edilmesini sağlar.Etkin tedarik işlemleri için, kritik önlemleri almakta ve hata payı olmaksızın etkin bir satın alma yapabilmenize imkan sağlayacaktır.

Satış Yönetimi

İster basit ister karmaşık olsun, satış sürecinin etkin bir şekilde yönetimi başlı başına bir uğraştır. Satış sürecini etkileyen birçok unsur bulunur ve bunların düzenlenmesi bazen sıkıntılı bir süreç yaratabilir. Myasoft Satış Yönetim Modülü, tüm satış süreçlerinin etkin ve kolay bir şekilde yönetimini sağlar. Tüm satış raporlarınızın izlenebilirliği, ürünlerin ve miktarlarının denetimi, ayrıca bunların sistemdeki diğer unsurlarla entegrasyonu gibi süreçleri takip ederek, hızınıza hız katabilirsiniz.

Depo Yönetimi

Depo giriş ve çıkış işlemlerinde doğru ürün kabul ve sevk işlemlerinin yapılabilmesi için tedarikçi sözleşmeleri , siparişleri ve tüm sistem online ve otomatikleştirilmiş iş süreçlerini içermelidir.Myasoft sipariş girişi yapıldığı anda el terminali üzerinden sevkiyat yönetilir, sevk işleminin onaylanması ile beraber irsaliyesi ticari sistemde oluşur. Bunun yanı sıra kontrollü ürün kabulleri sipariş, irsaliye, fatura veya cari hesap üzerinden yapılabilmektedir.

Perakende Satış Yönetimi

Parekende satış modülü, zincir mağazaların ve süpermarketlerin ürün/hizmet stratejilerinin geliştirilmesi, kategori ve raf yönetiminin etkinliğinin sağlanması, şirketin hedef zincir mağaza pazarlarını tayin ve aktivite planlanmasında verimliliğinizi artırır. Günümüz perakende pazarlarının yönetimi ve iş süreçleri takibinde sürekli bir adım önde olursunuz.

Mağaza Yönetimi

Perakende sektöründe faaliyet gösteren mağazaların, rekabetin artarak karlılığın azaldığı bir dönemde, sürdürülebilir başarıyı elde edebilmeleri için,şirketlerini doğru yönetebilmeleri gerekmektedir.Müşterilerinizin isteklerine hızlı yanıt vererek, müşteri memnuniyetini artırmak için etkin bir mağaza yönetimi şarttır.İşte tam bu noktada Myasoft, doğru bilgi ve katılımcı iş süreçleri ile mağaza yetkilisine, hız ve doğru karar verebilme yetisi sağlamaktadır.Çoğu işlemi otomatik yaparak, mağazada bir IT personeline gerek duymadan sorunsuzca çalışan ve uzaktan yönetilebilen bir modüldür.

Restoran Yönetimi

Restoran Yönetimi, mal kabulden müşteri ilişkilerine kadar tüm operasyonların, bilgiyi paylaşarak yönetildiği ofis işlemleridir.Restoran içi satış işlemlerinin güvenli bir şekilde yönetilmesini sağlayan bu modül sayesinde, talep föylerini, mal kabul durumlarını, stok fişlerini, performansınızı, sayım operasyonlarınızı ve restoran raporlarını kolayca yönetebilirsiniz.Her büyüklükteki restorana hitap edecek şekilde oluştulmuş bu fonksiyon, işletmenizde tam kontrol sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Akaryakıt İstasyon Yönetimi

Myasoft akaryakıt istasyon yönetim yazılımı, istasyonunuzun tüm ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklere sahiptir. Birden çok şubesi olan istasyonlara da uyumlu olan Myasoft yazılımı-akaryakıt yönetim modülü kurumsal olarak yönetilen diğer sektörlere de hitap etmektedir. Arka ofis ön muhasebe yönetimi ve market entegrasyonu sayesinde tek programdan istasyon veya istasyonlarınızı takip edebilirsiniz.Bu yazılım sayesinde istasyonunuza bağlı kalmaksızın internet olan her yerden programa bağlanabilirsiniz.

Franchise Yönetimi

Franchise Yönetim Modülü sayesinde, tüm franchise ve şubelerinizi rahatlıkla yönetebilirsiniz.Merkez-şube arasındaki yönetim sisteminde, hangi ürünün ne kadar miktarda ve fiyatta satılmış gibi benzeri tüm sorularınıza cevap bulacaksınız.Franchise performansını geliştirmeye odaklı bu yönetim modülü ile şube ve bayileriniz'den gelen siparişlerin, gerek üretim gerek sevkiyat gerekse ön muhasebe süreçlerinde yaşanan olası sorunları ortadan kaldırarak, iş süreçlerini etkin ve verimli olarak denetim altına almış olacaksınız.

Finans Yönetimi

Günümüzde işletmelerin başarısı ve karlılığının artması etkin bir finans yönetimi ile olanaklıdır. İşletmelerde meydana gelen finansal olayların yöneticilere doğru bilgileri aktarılması ve kolay takip edilebilmesi risk yönetimini kolaylaştırır.Finans yönetim modülü sayesinde, tüm banka, kasa, cari hesap tanımları, çek senet işlemleri, faturalar ve gider tanımlarının ayrıntılı raporlama özelliğinden faydalanarak, kontrolü ele almış olursunuz.Bilginin izini sürebileceğiniz onaylama sistemi ve otomatikleştirilmiş iş süreçleri ile Myasoft geleceğe güvenle bakabilirsiniz.

Genel Muhasebe Yönetimi

Genel muhasebe yönetimi, şirketin belge sisteminin merkezi olarak düşünülebilir. Mali işlem bilgilerinin tümü burada birleştirilir. Satın alma siparişleri, makbuzlar ya da sipariş makbuzları gibi veriler sayesinde giden harcamaları kontrol eder ya da sipariş ödeme makbuzlarını denetler. Böylece şirketinizi kolay ve güvenli bir şekilde yöneterek, takibini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

E-Devlet Sistemi

E-fatura,E-defter ve E-arşiv süreçlerinin elektronik ortama taşınmasını destekleyen Myasoft çözümleri,Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından onaylanarak,hizmetinize sunulmuştur.E-devlet süreci hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız !

myastore yönetim programı

İLK GÜNDEN VERİMLİLİK ANLAYIŞI İLE GELİŞTİRDİĞİMİZ

MyaStore Kobi Çözümleri Broşürünü İncelemek İçin
Linke Tıklayınız !

Sosyal Medyada Biz


BAYİ/TEDARİKÇİ GİRİŞ

Help Desk İletişim